Regenerace vlasů

Třebíčské studio Fit Medica vám pomůže i v případě, že vám padají nebo vypadaly vlasy

Pro léčbu vypadávání vlasů jsme vytvořili speciální kombinované ošetření biostimulačním laserem, elektrostimulací a lokální farmakoterapií.


Padání vlasů a jejich řídnutí je stav, který postihuje velké množství lidí, a s věkem se problém prohlubuje. Pokud máte tento problém, nečekejte na jeho rozvinutí a začněte jej řešit ihned! Po úplné ztrátě vlasů již léčba nemusí být účinná.


Naše unikátní procedura je účinná v 90 procentech případů plešatosti u mužů i žen. Obnovuje růst vlasů na postižených místech a všeobecně příznivě působí na zdraví celého vlasového porostu. Navíc se nejedná o operativní zákrok - procedura vás nijak neomezí.

schéma růstu vlasu po laserové stimulaci laserový biostimulační přístroj aplikace laserové biostimulace

Nedokrevnost = vypadávání vlasů

Příčinou vypadávání vlasů je nedokrevnost folikul, kvůli které se vlasové buňky zmenšují a produkují tenké vlasy bez pigmentu a se vzrůstem maximálně do tří milimetrů.


Tyto "chloupky" jsou vidět z bezprostřední blízkosti a často jen proti světlu.


Po letech vypadávají kvůli nedokrevnosti i tyto malé chloupky a folikuly zarůstají do kůže. Toto se však děje až na sklonku života. Do té doby je možné nedokrvené buňky zachránit a opět je přimět k produkci silných a dlouhých vlasů.

Právě k stimulaci nedokrvených buněk je naše ošetření zaměřené.

Vytvořili jsme 6 týdnů trvající program, který výrazně zlepší stav a vzhled vlasového porostu. Ošetření jsou prováděna 2 x týdně, jedno ošetření trvá 30 min.


V rámci jednoho ošetření jsou kombinovány tři metody- biostimulační laser, elektrostimulace a farmakoterapie.

Zárukou účinnosti ošetření je moderní laserový LLLT přístroj a kvalifikovaný personál. Ošetření je prováděno zdravotními sestrami, koncepce ošetření a farmakoterapie je pak pod dohledem lékaře.


V nedávné době americká agentura FDA (obdoba českého Státního ústavu pro kontrolu léčiv) schválila laserová zařízení k léčbě padání vlasů. V medicíně i kosmetické péči jsou lasery již poměrně rozšířeny, k léčbě padání vlasů se prosazují ale až v poslední době. Jedná se o tzv. low-laser terapii (LLLT), tedy biostimulačně působící lasery o nízkém výkonu. Cíleně stimulují růst vlasových folikulů.


V rámci elektrostimulace koncovka elektrickým proudem aktivuje svalovinu napojenou na vlasy (viz. obrázek výše) a tak rovněž přispívá k jejich oživení.


Farmakoterapie spočívá v aplikaci minoxidilu na ošetřovanou pokožku. Tato látka rovněž působí pozitivně na prokrvení vlasů.

Ztráta a padání vlasů jsou řešitelné! Zlepší se i kvalita vlasů!

Využijte naší akční nabídky a objednejte se na tři bezplatná ošetření kombinovanou metodou k růstu vlasů. Již po třech sezeních byste měli vidět, jak tato metoda na vaše vlasy působí. Pro objednání termínů pokračujte zde...

Objednat se online Objednat se online Přehrát video Přehrát video Časté dotazy Časté dotazy

Akční nabídka

Výhody ošetření

  • prováděno zdravotními sestrami, pod dohledem lékaře
  • vysoce účinné a přesné
  • ošetření je neinvazivní, bezbolestné, nedochází při něm k porušení celistvosti pokožky
  • ošetření je skvele snášeno
  • nemusíte měnit šatník kvůli pár centimetrům, pomůžeme vám je naší liposukcí odstranit