Vaše strava budiž vaším lékem!
Hippokratés (460 př. n. l. – cca 377 př. n. l.)

Výživový poradce

Certifikovaný výživový poradce - zdravotní sestra, která se věnuje dietologii - vám pomůže dosáhnout cíle, který si zvolíte:

  • dosáhnout optimální váhy
  • zlepšit svůj zdravotní stav
  • cítit se lépe a plní života


Náš výživový poradce provede vstupní vyšetření, doporučí způsoby zdravého hubnutí a pomůže vám tento stav dlouhodobě udržet. Již řada klientů v Třebíči a na Vysočině může potvrdit úspěšné výsledky našeho přístupu k hubnutí a zdravé stravě.

V dávných dobách, kdy ještě bylo běžné pravidelné střídání období dostatku potravy s týdny a měsíci strádání a kdy hlad a podvýživa byly častou příčinou úmrtí, staly se symbolem hojnosti, zdraví a plodnosti ušlechtilé tvary Věstonické Venuše.

Od těch časů se ale mnohé změnilo. Téměř na každém kroku nás lákají nejrůznější potraviny a pochutiny. Často se stává, že jíme, aniž bychom vůbec měli pocit hladu. Naše tělo si ale stále udrželo zvyk veškerý přebytek ukládat na horší časy a tak jej hromadí ve formě zásobního tuku. Navíc dnešní moderní doba málokoho nutí k fyzické aktivitě a pohybu vůbec.

Pomůžeme vám v boji s nadváhou!

Nadváha a obezita jsou doslova epidemií 3. tisíciletí. V boji s nimi nebo v jejich prevenci neexistuje žádná zkratka, zázračná dieta nebo úžasná pilulka, které by vedly k dlouhodobě udržitelnému efektu.

Velmi často jsou skloňována slova zdravá strava, dieta. Pravdou je, že pro zdravé hubnutí a stravování je třeba přiměřenost příjmu potravy, jejího složení a kvality a také pravidelnost stravy. Zdravý jídelníček vás nenutí hladovět, naopak velmi často jíte více než před tím. Rozdíl je v tom, že konzumujete vhodné a kvalitní potraviny v jiném rozložení během dne.

Pokud k tomu přidáme pohybové aktivity, které jsou pro vás vhodné a které vás budou bavit a naplňovat, můžeme garantovat dosažení a udržení cíle nejen v hmotnosti těla, ale i životní sílu a vitalitu.
Náš výživový poradce vám nebude nutit žádné drahé potravinové doplňky. Místo toho vám pomůžeme uvědomit si, co můžete ve stravování zlepšit, čeho můžete vhodným a příjemným pohybem nebo sportem dosáhnout.

Objednat se online Objednat se online Přehrát video Přehrát video Časté dotazy Časté dotazy

Akční nabídka

Výživový poradce – komplexní vyšetření, jídelníček na tělo 1000 Kč
Sestavení jídelníčku „na tělo“ minim. na 1 měsíc 800 Kč
Úvodní konzultace, diagnostika a sestavení plánu 300 Kč
Akce Jste to, co jíte. Při ošetření kavitací do dne 19.2. navíc zdarma poukaz na konzultaci s výživovým poradcem v ceně 300 Kč. 890 Kč

Výhody ošetření

  • konzultace s erudovaným výživovým poradcem
  • cílené vyšetření a diagnostika
  • zjištění problémů a chyb v jídelníčku
  • stanovení realistických cílů a sestavení komplexního plánu hubnutí
  • dodání kompletního zdravého jídelníčku na požadovanou dobu